You are from: United States, Go to our American website. Close

מה אתם מקבלים לפני ובמהלך הפרויקט:

About Us, Safety and Back Up - Volunteers

ביטחון

זהו חלק חשוב בשירות ש Projects-Abroad מעניקה לכם. הבטיחות והביטחון שלכם הם בראש מעיינינו - לכן יש בידינו נהלים ומערכות רבות בכדי לוודא שיש לכם את התמיכה הנדרשת ליהנות בשקט מהתכניות שלנו.  אנו מתייחסים לביטחונכם ברצינות רבה. לפני שאנו מתחילים פעילות בכל מדינה שהיא, המדינה חייבת להיות יציבה פוליטית ובטוחה. במקרה ואין את התנאים הנדרשים אנו לא פועלים במדינה זו. אנו בקשר מתמיד עם משרד החוץ הבריטי בנושאי בטחון ויציבות ובנוסף הוספנו את הביטחון של אנשי הצוות המקומיים המכירים את אזורם היטב.

הכנה לנסיעה: ברגע קבלתכם לפרויקט תקבלו מידע אודות הביטוחים, ויזות והמון עצות על מה לקחת ואיך לטייל בביטחון במדינה בה אתם מבקרים. מנהלי הסניפים המנוסים שלנו יצרו איתכם קשר ברגע קבלתכם ויהיו זמינים לתת עצות ותשובות בכל נושא שיעלה לפני נסיעתכם ואחרי נסיעתכם.

לכל משתתף נשלח אתר בית אישי עם מידע אודות המדינה בה ישהה. מידע זה משתנה ממדינה למדינה (ראו את דף המדינות) אך באופן כללי כולל:

  • ערכה למטייל עם פרטים אודות המשרד המקומי, משתתפים אחרים, מפות ומידע נחוץ נוסף (כמו בנקים, רופאים, ומזג אויר);

  • הסבר מפורט על אזורכם והתחבורה המקומית שלוודאי תשמשו בה באופן קבוע (כמו טרו טרו בגאנה, או טוק טוק בתאילנד);

  • אנו נייעץ לכם אודות המנהגים המקומיים ונעזור לכם להרגיש בטוח בסביבתכם החדשה

מידע אודות הפרויקט: לפני נסיעתכם תקבלו מידע מקיף על הפרויקט. מידע הכולל את הכתובת ומספרי הטלפון של המשפחה המארחת, מידע על הפעילות והמנחה שלכם.

קבלת פנים עם הגעתכם: אנו נפגוש אתכם בנמל התעופה אלא אם תבקשו אחרת. אנו נשלח את אנשי הצוות שלנו במידה ויתאפשר, אך במקרים מסוימים אנו נשתמש בחברת תחבורה מאושרת לאסוף את המשתתפים מנמל התעופה. אתם תפגשו אם אדם הנושא שלט של Projects-abroad ושימכם עליו. הם יקבלו מידע על זהותכם שאתם תתנו. זוהי גם אחריותנו לוודא להחזירכם לנקודת יציאה בין לאומית בתום פעילותכם

צוות העובדים בחו"ל והמנהלים: אנו מאמינים כי התמיכה הפנימית שאנו מקבלים יקרה מפז. בכל אחת מהמדינות בהן אנו פועלים ישנו לפחות משרד אחד של פרויקטים בחו"ל וצוות העובד במשרה מלאה.  בכל מדינה ישנו את מנהל המדינה וחברים שונים בצוות. אנשים אלו הוכשרו בבריטניה ובמדינתם שלהם בכדי לעמוד בנהלים שלנו הכוללים השגחה, ביטחון ונהלי חירום. המשרד מתנהל כנקודת קישור עם הצוות שלנו והמשתתפים. הצוות הקבוע שלנו בחו"ל מארגן את הפרטים של הפרויקט והמגורים שלכם על פי סטנדרטים וקריטריונים גבוהים ביותר. הם שם כדי לעזור עם כל בעיה, ייעוץ ומנהלות כלליות שיעלו במהלך שהותכם בחו"ל. הם ישמשו גם כנקודת קישור למשרדינו בבריטניה. הצוות זמין במהלך שעות היום במשרד וזמין 24 שעות בטלפון.

הקשר בין הצוות למשתתפים: הצוותים המקומיים שלנו מבקרים באופן קבוע את המשפחות המארחות, את המשתתפים ואת אתרי הפרויקטים כדי לוודא שהכול מתנהל כשורה. אנו שומרים נהלי פיקוח לכל תנאי הדיור של המשתתפים והתוכניות שלנו. כשאתם מגיעים, הצוותים מוודאים כי תנאי המגורים ומסגרת הפעילות מקובלים עליכם. בשבוע הראשון שלכם הצוותים יהיו בקשר כדי לוודא כי אתם שבעי רצון. לאחר השבוע הראשון, המשתתפים הם אלו שמכתיבים את הקשר שהם צריכים עם הצוותים, על כל מקרה אנו ממשיכים לבקר שבועית באופן פעיל ובודקים את מצבו של כל משתתף עם איש הקשר של המשפחה מארחת.

About Us, Safety and Back Up - Volunteer and Host Family

מגורים: כל המשפחות נבדקים באופן סדיר על ידי הצוותים שלנו. המגורים מתקבלים רק אם הם נקיים,מסודרים ונוחים. לפחות אחד מבני המשפחה יהיה מסוגל לדבר אנגלית בסיסית והמשפחה מבינה את המדיניות של פרויקטים בחו"ל. זהו גם רצונם של המשפחות לשהות במחיצתם של דוברי אנגלית. מידע מפורט נשמר על כל משפחה מארחת והואו מתעדכן לאחר כל ביקור הצוותים. בדיקות נעשות לפני ובמשך שהותם של המשתתפים.

פרויקטים: הצוותים שלנו בחו"ל והצוות בבריטניה עובדים יחדיו עם הארגונים השותפים שלנו כדי לוודא כי הם מבינים את המדיניות של פרויקטים בחו"ל. כל התוכניותו נבדקות באופן קבוע ע"י הצוותים שלנו מעבר לים ומבוקרים ע"י הצוות  בבריטניה.

מנחים: בכל תחום שתעסקו, הוראה, רפואה, שימור או פעילויות אחרות יהיה לכם מנחה. המנחה אחראי לתת יעוץ ועזרים שונים כדי לאפשר למשתתפים לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר וגם כדי לענות על כל בקשה שמתעוררת.

About Us, Safety and Back Up - Care

 

בריאות וביטוח: לכל המשתתפים שלנו יש כיסוי ביטוחי מקיף ומלא הן רפואי והן ביטוח נסיעות. הביטוח מכסה גם חזרה למדינתכם במקרים מסוימים. במידה ומשתתף חלה, הצוות המקומי שלנו יהיה לעזר עם סידורי בית החולים וסידורי הביטוח, ויהיה לצידו לאורך כל הזמן.

הסעות ונסיעות פנים: כל מתנדב פוגש בנציג של הארגון כבר בשדה התעופה. ההשתתפות בפרויקט כוללת הסעות משדה התעופה ובחזרה, ובנוסף, את כל נסיעות הפנים מהמגורים למקום ההתנדבות וחזרה!

התקשרו אלינו
0587821521
צור קשר
שלח
Instagram