You are from: United States, Go to our American website. Close

ענייני כספים

למה צריך לשלם כדי להתנדב?

כאשר מתנדב מצטרף לאחד הפרויקטים של Projects Abroad הוא תורם מהזמן והכישורים שלו למען קהילות נזקקות כחלק מפרויקטים מובנים. אך גם התנדבות כרוכה בתשלום, במיוחד עבור מי שמעוניין בתמיכה מקומית ופרויקטים משמעותיים במקומות שבאמת זקוקים לכך.

להתנדב בעולם עם ארגון כמו שלנו מלווה בהמון יתרונות. לא פשוט למצוא מקומות התנדבות במדינה מרוחקת לבד ולדעת שהם בטוחים, אמינים ובאמת משמעותיים. כל מתנדב שמצטרף לProjects Abroad מקבל תמיכה מרגע ההרשמה עד לחזרה הביתה, סיוע במציאת טיסות והוצאת ויזה, יום הכרות עם העיר בעת ההגעה, מקום בטוח לישון בו וסביבה תומכת. הצוותים המקומיים שלנו הם רשת ביטחון למתנדבים, והם שם כדי לודא שכל המתנדבים שלנו שמחים בעשייתם.

בקצרה, התשלום הוא על אפשרות שאפשר לבטוח בה, הזדמנות שהיא באמת משמעותית ופרויקט שיותיר השפעה חיובית לאורך זמן על הקהילה המקומית במדינה שבחרת.

לאן הולך הכסף?

Projects Abroad זה ארגון בינלאומי עצמאי שאינו נתמך על ידי תרומות או מימון ממשלתי כלשהוא. הארגון מפעיל מאות של פרויקטים ברחבי העולם בזכות המתנדבים עצמם. התשלום עבור ההשתתפות אינו תרומה חד-פעמית לפרויקט שבחרת, אלה הולך לקראת החזקת הפרויקטים לאורך כל השנה ופיתוח של פרויקטים חדשים.

כמובן, אנחנו לא דורשים כספים מהארגונים השותפים שלנו בעולם המתפתח. כל העשייה שלנו היא 100% בזכות המתנדבים.

העצמאות הכלכלית הזאת היא שמאפשרת לנו את החופש להקים פרויקטים במקומות שיביאו להשפעה אמיתית, והיכן שהמתנדבים שלנו יוכלו לתרום ולקחת חלק בחוויה ייחודית. מקורות מימון חיצוניים מגבילים את העצמאות הכלכלית שאפשרה לנו לגדול ולהתפתח.

ולכן, התשלום עבור הפרויקט אינו הולך רק כלפי ההוצאות הנדרשות לשהות שלך בשטח, אלא גם לכל מה שנדרש על מנת להמשיך להריץ את הפרויקטים ברמה גבוהה.

חשוב לנו להיות שקופים בנוגע לכספים שאתם משלמים ולכן סיכמנו את האחוזים הממוצעים יחד עם הסברים. ניתן לראות ההסבר באינפוגרפיקה המכילה את הנקודות העיקריות, או לקרוא על זה בפירוט במדריך שכתבנו.

南アフリカの環境保護プロジェクトの知っておきたい10のポイントはこちら!

הנה הסבר קצר על חלוקת הכסף:

About Us, Money Matters - Diagram

האחוזים מייצגים את הממוצע של כל הפרויקטים ומבוססים על נתונים משנת 2014. האחוזים המדויקים משתנים כתלות במדינת המוצא, היעד, הזמן בשנה, סוג הפרויקט ופקטורים נוספים.

עלויות ישירות של חוית המתנדב: 29% בממוצע

אלו ההוצאות היומיומיות כלפי השהות שלך במדינה שבחרת וכוללות אוכל, לינה, נסיעות פנים, הסעות משדה התעופה ובחזרה, ביטוח נסיעות וביטוח רפואי. בנוסף, תרומה לפרויקט ומשאבים לרכישה של דברים כמו ציוד לימודים וחומרי בנייה.

עלויות עקיפות של חוית המתנדב: 22% בממוצע

החויה שלך כמתנדב בחו"ל דורשת יותר ממה שהיית מצפה. התשלום, באופן עקיף, מאפשר לנו לודא שהחוויה שלך משמעותית ובטוחה.

יש יתרון עצום לכך שהצוותים שלנו הם אנשים מקומיים בעלי ידע וניסיון. הצוות המקומי בכל מדינה מעניק תמיכה בלתי פוסקת למתנדבים, יוצר קשרים עם מקומות התנדבות וארגונים שותפים ומוודא שכל פרויקט תמיד ממוקד כלפי המטרות שהצבנו. לכן, חלק מהתשלום הולך כלפי המשכורות של הצוותים שנמצאים שם כדי לתחזק את הפרויקטים לאורך כל השנה.

עלויות ארגוניות: 13% בממוצע

חברה עצמאית שפרוסה על גבי יותר מ-50 מדינות ברחבי העולם דורשת הרבה סדר וארגון. זה דורש מאיתנו להשקיע במשאבי אנוש, מנהלה, בקרה פיננסית, טכנולוגית מידע ותקשורת. כל אלו דורשים אנשי מקצוע מיומנים ואת התשתיות שיאפשרו להם לעשות את עבודתם.

גיוס ותקשורת: 24% בממוצע

אחת הבעיות שבהן נתקלים הארגונים השותפים שלנו, היא חוסר היכולת לקדם את עצמם ולהגיע למתנדבים פוטנציאלים. אנחנו משקיעים משאבים על מנת להפיץ את המידע ולקדם התנדבויות בחו"ל.

גיוס מתנדבים וקידום הארגון בפלטפורמות שונות זו השקעה ארוכת טווח חשובה לארגון גדול כמו שלנו על מנת להמשיך להחזיק את מאות הפרויקטים ולהגיע למתנדבים פוטנציאלים חדשים. צוותי הגיוס והתקשורת הם הדמות הראשונה בה פוגשים אנשים המתעניינים בהתנדבות בחו"ל ולכן חשוב לנו שכל אדם יוכל לקבל מענה בשפה שלו ובאופן הכי אישי ותומך שניתן.

מיסים: 5% בממוצע

אתם משלמים מיסים, וכך גם אנחנו. כחברה פרטית ועצמאית, אנחנו לא מקבלים סיוע ממשלתי כלשהוא, גם לא בתצורה של הקלות במס. אנו משלמים את המיסים הנדרשים מאיתנו על ידי ממשלות ברחבי העולם ובכך גם שותפים במימון מערכות ותשתיות חברתיות בכל מקום בו אנו פועלים.

עודף הכנסות על הוצאות: 7% בממוצע

כארגון משומן היטב ובעל ניסיון, אנו דואגים שתמיד ישאר מעט עודף. העודף המצטבר מאפשר לנו להמשיך להתרחב ולהתפתח, גם במדינות בהם אנו פועלים וגם במדינות בהם אנו מגייסים מתנדבים. העודף מאפשר לנו להמשיך להחזיק פרויקטים גם בשעה שלא מגיעים אליו מתנדבים בכלל.

הקופה הזאת מאפשרת לנו לפעול במהירות בעת חירום ולהקים פרויקטים חדשים בעקבות אירועים משמעותיים. למשל, הפרויקטים שהקמנו לשיקום וסיוע בעקבות אסונות טבע בפיליפינים בשנת 2013, בנפאל ב-2015 ובפיג'י ב-2016. זה מעניק לצוותים ולמתנדבים שלנו ביטחון משמעותי לדעת שהארגון ממשיך לפעול ולתמוך בפרויקטים גם בזמנים בהם מספר המתנדבים נמוך.

לא משנה הפרויקט, התשלום שלך הולך למען מטרה אחת: שינוי חיובי ברחבי העולם

התשלום מאפשר הבדל חיובי משמעותי בחייהם של אלפי אנשים ברחבי העולם, גם לאחר חזרתך הביתה. זה מממן באופן ישיר את הפרויקט שבחרת ומשפיע על חייהם של אנשי הקהילה המקומית, המדינה ולאורך כדור הארץ. אנשים רבים בעולם המתפתח נתרמים בזכות ההשתתפות שלך בפרויקט התנדבותי. בלעדיך, וללא אלפי המתנדבים שהגיעו לפניך, כל זה לא היה מתאפשר.

התקשרו אלינו
+44 (0) 1273 007230
צור קשר
שלח
Instagram