You are from: United States, Go to our American website. Close

קורסי שפה

Language courses

קורסי השפה שלנו מציעים שיעורים אחד- על – אחד או בקבוצות קטנות והזדמנויות יומיומיות לתרגל ולהשתפר. שיעורים אלה מתאימם במיוחד למי שמעוניין ללמוד אחת מהשפות הבינלאומיות כמו ספרדית, צרפתית או סינית מנדרינית, או עבור מי שמעוניין ללמוד יותר אודות שפה מקומית לפני שהות במדינה מסוימת. אנו מציעים קורסים ב 15 שפות שונות ביותר מ20 יעדים ברחבי העולם!

בעזרת המורים המקצועיים שלנו, תוכל להשתפר ביכולות הדיבור, קריאה וכתיבה בשפה החדשה בקלות. אולי תפתיע את עצמך בכמה מהר תלמד שפה זרה במהלך השהות במדינה דוברת השפה. את השיעורים אנו מתאימים באופן אישי ליכולות ולתחומי העניין שלך.

אנו מציעים את הקורסים הבאים:

שפות בינלאומיות
הצג הכול
אנגלית

אנגלית היא אחת השפות המדוברות בעולם! שפה זאת נלמדת ומובנת יותר מכל שפות העולם והיא משמשת שפה שנייה או שפה רשמית במדינות רבות.

להצטרף לקורס אנגלית עם Projects Abroad זאת הזדמנות מצויינת ללמוד ולהשתפר במהירות בשפה תוך כדי טיול ברחבי העולם.

הקורסים מותאמים באופן אישי ליכולות שלך. בין אם מעולם לא נחשפת לשפה או אם אתה לומד כבר מספר שנים, הקורסים יעזורו לך לשפר את יכולותיך באופן משמעותי.

ניתן ללמוד אנגלית עם קורסי השפה של Projects Abroadבמגוון יעדים בעולם. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס באנגלית עם פרויקט התנדבותי נוסף במדינה שבחרת. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרויקט העיקרי בו תשתתף.

על מנת לראות את המחירים עבור הקורסים באנגלית, לחץ על מדינה לבחירתך:

קורסי השפה של Projects Abroad מותאמים באופן אישי לקצב וליכולות שלך וניתן להתאים אותם לתחומי עניין מועדפים (למשל נסיעות, עסקים או ספרות). מטרתנו היא לוודא כי השיעורים יהיו ברמה גבוהה ומתאימה באופן אישי לקצב הלימוד שלך. כתלות בידע קודם ובמועד הגעתך, השיעורים יהיו פרטיים או בקבוצה קטנה של 2-3 מתנדבים נוספים.

ספרדית- ארגנטינה, בוליביה, בליז, קוסטה ריקה, אקוודור, מקסיקו, פרו

להטמע בתרבות הספרדית והלטינית באחד מקורסי השפה שלנו בארגנטינה, בוליביה, קוסטה ריקה, אקוודור, מקסיקו או פרו.

הקורסים מותאמים באופן אישי ליכולות שלך. בין אם מעולם לא נחשפת לשפה או אם אתה לומד כבר מספר שנים, לחיות בסביבה דוברת ספרדית תעזור לך לשפר את יכולותיך באופן משמעותי.

ניתן ללמוד ספרדית עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בספרדית עם פרוייקט התנדבותי נוסף במדינה שבחרת. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחיר עבור קורס בספרדית בארגנטינה, בוליביה, בליזקוסטה ריקה, אקוודור, מקסיקו או פרו.

קורסי השפה של Projects Abroad מותאמים באופן אישי לקצב וליכולות שלך וניתן להתאים אותם לתחומי עניין מועדפים (למשל נסיעות, עסקים או ספרות). מטרתנו היא לוודא כי השיעורים יהיו ברמה גבוהה ומתאימה באופן אישי לתחומי העניין שלך.

כתלות בבמיומנויות האישיות שלך ובמועד הגעתך, השיעורים יהיו פרטיים או בקבוצה קטנה של 2-3 מתנדבים נוספים. בנוסף, שם תחייה אצל משפחה מארחת דוברת ספרדית שתעודד אותך לתרגל את השפה באופן יומי, ובכך תלמד יותר אודות התרבות והמנהגים המקומיים.

קורסי ספרדית בדרום אמריקה

ניתן לבחור ללמוד ספרדית בארגנטינה, בעיר היפייפיה קורדובה. קורדובה היא מקום מצוין לשהות בו מאחר והיא מוקפת באטרקציות כמו הבית של צ'ה גווארה, הרי פאן דה אסוכר ופארקים לאומיים רבים.

ניתן לבחור גם ללמוד ספרדית בבוליביה. במדינה זו מתנדבים לומדים באוניברסיטה של קוצ'במבה, עיר תוססת עם מזג אוויר אביבי לאורך כל השנה.

אפשרות נוספת היא ללמוד ספרדית בפרו, בSacred Valley של האינקה. לחיות שם זו הזדמנות ללמוד רבות על התרבות הפרואנית. ניתן לבחור מבין מספר ערים באיזור או בעיר קוסקו. איזור האינקה רווי בהזדמנויות להרפתקאות. ניתן לבקר את האתר העתיק מאצ'ו פיצ'ו או להנות מראפטינג בנהר האורובמבה.

אם תבחר להתנדב באיי הגלאפגוס של אקוודור, קורס ספרדית יעניק נפח נוסף לחויה שלך ויעזור לך לתקשר טוב יותר עם המקומיים. הקורס באקוודור מתקיים באי סאן קריסטובל, שם ניתן להתנדב גם בפרוייקטים של הוראה, טיפול בילדים, ספורט או שימור סביבה.

קורסי ספרדית במרכז אמריקה

ללמוד ספרדית בקוסטה ריקה בעיר הרדיה. קוסטה ריקה היא מדינה מלאה בפארקים לאומיים, הרים והרי געש. הרדיה זו עיר נהדרת לחיות בה כדי לבקר מדינות נוספות במרכז אמריקה כמו ניקראגווה או פנמה.

מצד שני, אם תבחר ללמוד ספרדית במקסיקו, תחייה בעיר גוואדלחרה; עיר גדולה ותוססת, הכי מקסיקנית שאפשר. מקסיקו מציעה משהו לכולם, זו מדינה מפותחת עם בתי מלון רבים, תחבורה ציבורית טובה והמון אטרקציות לכל הגילאים.

לבסוף, קיימת גם האפשרות ללמוד ספרדית בבליז! 

צרפתית – מרוקו, סנגל, טוגו

קח את ההזדמנות ללמוד צרפתית בסביבה דוברת צרפתית באחת התרבויות האפריקאיות המרתקות – מרוקו, סנגל או טוגו.

ניתן ללמוד צרפתית עם קורסי השפה של Projects Abroad במרוקו, סנגל או טוגו. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בצרפתית עם פרוייקט התנדבותי נוסף במדינה שבחרת. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחיר עבור קורס צרפתית במרוקו, סנגל או טוגו.

על מנת להתאים באופן אישי את רמת הקורס ותוכנו נשמח אם תספר לנו מעט על תחומי העניין שלך ומטרת קורס השפה בשבילך (למשל נסיעות, עסקים, ספרות) והאם אתה מעדיף להתמקד בשפה מדוברת או כתובה. באמצעות כך נוכל לוודא כי השיעורים יועברו ברמה גבוהה ובהתאם לתחומי העניין שלך.

כתלות ביכולות האישיות שלך ובזמן הגעתך למדינת היעד, השיעורים יהיו פרטיים או בקבוצה של 2-3 מתנדבים נוספים. שם תחיה אצל משפחה מאחרת דוברת צרפתית שתעודד אותך לתרגל את השפה בכל יום, ובכך תחווה את התרבות והמנהגים שלהם.

קורס צרפתית במרוקו

שיעורי הצרפתית במרוקו מתקיימים בעיר רבאט. למרות שערבית היא השפה הרשמית במרוקו, צרפתית היא שפה מאוד חשובה מבחינה תרבותית ומדוברת יחסית הרבה. צרפתית היא השפה העיקרית בה תתקשר עם המשפחה המארחת שלך, עם האנשים בפרוייקט או אפילו ברחוב.

קורס צרפתית בסנגל

צרפתית היא השפה הרשמית בסנגל, למרות ששפת האם של רוב הסנגלים שחיים בסנט. לואיס הוא השפה השבטית המקומית- וולף. לעומת זאת, צרפתית היא השפה שתשמש אותך לקנות דברים בחנות, לדבר עם מקומיים או עם המשפחה המארחת.

קורס צרפתית בטוגו

למרות שטוגו זכתה לעצמאות מצרפת ב1960, צרפתית עדיין נותרה השפה הרשמית של מדינה מערב אפריקאית זו. ישנן מספר שפות שבטיות שעדיין מדוברות לאורך המדינה, כמו ששפת האיווי עדיין מדוברת בעיר לומה לצד צרפתית. לומה היא עיר תוססת עם תרבות צרפתית עשירה.

סינית (מנדרינית) – סין

סינית מנדרינית היא השפה המדוברת ביותר בעולם! Projects Abroad מציעים קורסי סינית מנדרינית בשנגחאי וגם בצ'נגדו. אנגלית היא שפה יחסית מדוברת בערים אלה, אמנם ע"י למידת מנדרינית תוכל להשתלב יותר בתרבות הסינית. אנשים המתאמצים לדבר בשפה המקומית מאוד מוערכים.

ניתן ללמוד מנדרינית בסין עם קורסי השפה של Projects Abroad . ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס במנדרינית עם פרוייקט נוסף בסין. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בסין.

השיעורים מתקיימים במרכז שפות מקומי עם מורה מוסמך. קורסי השפה של Projects Abroad מותאמים באופן אישי לקצב וליכולות שלך וניתן להתאים אותם לתחומי עניין מועדפים (למשל נסיעות, עסקים או ספרות). מטרתנו היא לוודא כי השיעורים יהיו ברמה גבוהה ומתאימה באופן אישי לתחומי העניין שלך.

כתלות בבמיומנויות האישיות שלך ובמועד הגעתך, השיעורים יהיו פרטיים או בקבוצה קטנה של 2-3 מתנדבים נוספים. בין אם מעולם לא נחשפת לשפה או שכבר למדת מנדרינית כמה שנים, לחיות סביב דוברי השפה כל יום יעזור לך להשתפר במהירות. במהרה תרשים ותדהים את חבריך הסינים.

בעת סיום קורס השפה ניתן לבחור להתנדב בפרוייקט עסקים או עיתונאות בסין, ולהשתמש בידע החדש שרכשת בסביבת עבודה חדשה.

ערבית – מרוקו

מרוקו היא מדינה צפון אפריקאית בטוחה ומתונה שמציעה טעימה מרתקת מהיבשת אפריקה. מרוקו תעניק לך הזדמנות מצוינת ללמוד יותר על ערבית והעולם האיסלמי. ערבית היא השפה הרשמית במרוקו ולכן מדוברת שם רבות.

ניתן ללמוד ערבית במרוקו עם קורסי השפה של Projects Abroad . ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בערבית עם פרוייקט נוסף במרוקו. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה במרוקו.

כאשר לוקחים חלק בקורס שפה בערבית חיים בעיר רבאט, עיר עתיקה ומפותחת כאחד בחוף האטלנטי של מרוקו. רבאט היא עיר המדינה הפוליטית והכלכלית של מרוקו.

שיעורי הערבית מועברים על ידי מורה מוסמך ברמה שמותאמת לקצב האישי שלך. כתלות במועד הגעתך, השיעורים יהיו אישיים או בקבוצה קטנה של 2-3 מתנדבים נוספים. ברבאט תחייה עם משפחה מארחת דוברת ערבית שתעודד אותך לתרגל את השפה בבית ובכך תלמד יותר על התרבות והמנהגים המקומיים.

בעת סיום קורס השפה ניתן לבחור להתנדב בפרוייקט הוראה או טיפול במרוקו, ולהשתמש בידע החדש שרכשת בסביבת העבודה שלך.

שפות מקומיות
הצג הכול
אמהרית – אתיופיה

זו ההזדמנות שלך להשתלב בתרבות האתיופית המרגשת וללמוד את שפתם. אמהרית היא השפה הרשמית של אתיופיה ומדוברת על ידי 27 מיליון אנשים בערך.

ניתן ללמוד אמהרית באתיופיה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס באמהרית עם פרוייקט התנדבותי נוסף באתיופיה. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה באתיופיה.

במהלך השהות באתיופיה תחייה עם משפחה מארחת ובכך תוכל לתרגל במהירות את מה שלמדת בקורס בכל יום. לאחר השיעורים יש זמן רב לטייל באתיופיה ולחקור את הסביבה עם יתר המתנדבים.

סבואנו – פיליפינים

להשתלב וללמוד יותר על התרבות הפיליפינית באמצעות קורס בשפת הסבואנו. סבואנו היא שפה המדוברת על ידי 20 מיליון אנשים בפיליפינים, בעיקר באיזור ויסאיאס המרכזי הכולל את עיירת סבו.זו השפה המדוברת ביותר בקרב אנשי הביסאיאן והיא קרובה מאוד לשפות פיליפיניות אחרות.

ניתן ללמוד סבואנו בפיליפינים עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בסבואנו עם פרוייקט התנדבותי נוסף בפיליפינים. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בפיליפינים.

במהלך השהייה בקורס תחייה עם משפחה מארחת, ובכך תוכל לתרגל וללמוד מהר את השפה. השיעורים מועברים על ידי מורה מוסמך ומותאמים לרמה האישית שלך ולתחומי ענייו לבחירתך.

אווי – טוגו

זו ההזדמנות שלך להשתלב וללמוד יותר על התרבות המערב-אפריקאית המרגשת של טוגו וללמוד את שפת האווי עם קורסי השפה של Projects Abroad. אווי היא שפה ניגרית-קונגואית המדוברת בטוגו, גאנה ובנין על ידי 6 מיליון אנשים לערך. אוה היא שפה טונלית בה הבדלי הגייה מבחינים בין מילה אחת לאחרת.

ניתן ללמוד אווי בטוגו עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס באווי עם פרוייקט התנדבותי נוסף בטוגו. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בטוגו.

במהלך הקורס תחייה בעיר הבירה של טוגו, לומה ותתארח אצל משפחה מקומית שתעזור לך לתרגל את השפה ולהשתפר במהירות. השיעורים מועברים על ידי מורה מקומי ומותאמים לרמה האישית שלך ולתחומי עניין לבחירתך. לאחר השיעורים כמובן שיש זמן לטייל ולחקור את העיר לומה יחד עם מתנדבים נוספים.

מונגולית – מונגוליה

להשתלב וללמוד על התרבות המונגולית המרתקת יחד עם קורס השפה שלנו במונגוליה.

ניתן ללמוד מונגולית במוגוליה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס במונגולית עם פרוייקט התנדבותי נוסף באתיופיה. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה במונגוליה.

במהלך השהות במונגוליה תחייה עם משפחה מארחת שתעזור לך לתרגל את השפה ולהשתפר במהירות. השיעורים מועברים על ידי מורה מוסמך ומותאמים לרמה האישית שלך ולתחומי עניין לבחירתך.

פטואה- ג'מייקה

להשתלב וללמוד יותר על התרבות הג'מייקנית הצבעונית יחד עם קורס השפה שלנו. פטואה מכילה מילים רבות באנגלית שהשתלבו בדקדוק מערב אפריקאי. השפה התפתחה במהלך המאה ה-17 כאשר עבדים ממערב ומרכז אפריקה נחשפו לאנגלית. פטואה היא שפה מדוברת בעיקר ונפוצה ברחבי ג'מייקה.

ניתן ללמוד פטואה בג'מייקה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בפטואה עם פרוייקט התנדבותי נוסף בג'מייקה. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בג'מייקה.

לחיות עם משפחה מאחרת מקומית בג'מייקה זו דרך מעולה לתרגל את השפה ולהשתפר במהירות. השיעורים מועברים על ידי מורה מוסמך ומותאמים לרמה האישית שלך ולתחומי עניין לבחירתך.

קצ'ואה – בוליביה, פרו

קצ'ואה היא שפה דרום אמריקאית המדוברת בעיקר על ידי הילידים של איזור האנדים.

ניתן ללמוד קצ'ואה בבוליביה או בפרו עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בקצ'ואה עם פרוייקט התנדבותי נוסף בבוליביה או פרו. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחיר עבור קוסר בקצ'ואה בבוליביה או בפרו.

הקורסים מועברים אחד- על – אחד וקצב הלמידה יהיה מותאם במיוחד ליכולות שלך. הבנה טובה בשפת הקצ'ואה תאפשר לך למצות את זמנך בבוליביה או בפרו ולתקשר טוב יותר עם אנשים מקומיים.

רומנית – רומניה

רומנית היא השפה הלאומית הרשמית של רומניה. כאחת מהשפות הרומנטיות שורשיה בשפה הלטינית והיא דומה באופן מפתיע לצרפתית וספרדית.

ניתן ללמוד רומנית ברומניה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס ברומנית עם פרוייקט התנדבותי נוסף. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחיר עבור קורס השפה ברומניה.

כמו שאר קורסי השפה שאנו מפעילים, קצב ואופי הלמידה יהיו מותאמים ליכולות ולצרכים שלך. הבנה טובה של השפה הרומנית תאפשר לך למצות יותר את זמנך ברומניה וליצור קשרים עם האנשים המקומיים.

בנוסף, השהות עם משפחה דוברת רומנית בברשוב שברומניה תאפשר לך להשתפר בלימודי השפה במהירות, לחקור לעומק את העיר בה בחרת, וללמוד יותר אודות התרבות הרומנית.

סמואית – סמואה

זו ההזדמנות שלך להכיר את התרבות הסמואית המעניינת וללמוד את השפה המקומית בזכות קורסי השפה שלנו. אמנם אנגלית היא השפה הרשמית של סמואה, מקומיים רבים דוברים בשפה הסמואית.

ניתן ללמוד סמואית בסמואה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בסמואית עם פרוייקט התנדבותי נוסף בסמואה. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בסמואה.

בסמואה, תחייה עם משפחה מארחת מקומית שתעזור לך ללמוד ולתרגל את השפה. השיעורים ניתנים על ידי מורה מקומי ומותאמים באופן אישי לרמה ולתחומי העניין שלך.

סינהלית – סרי לנקה

סינהלית היא שפת האם של הסינהלים שמהווים הקבוצה האתנית הגדולה ביותר בסרי לנקה. סינהלית היא השפה הלאומית הרשמית של סרי לנקה שכיום מכילה מילים רבות מפורטוגזית, דנית ואנגלית בעקבות שנים של שליטה קולוניאלית.

ניתן ללמוד סינהלית בסרי לנקה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בסינהלית עם פרוייקט התנדבותי נוסף בסרי לנקה. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בסרי לנקה.

בסרי לנקה, תשהה אצל משפחה מארחת מקומית שתעזור לך ללמוד ולהשתפר במהרה. השיעורים ניתנים על ידי מורה מקומי ומותאמים לרמה ולתחומי העניין שלך.

סוואהילי – קניה, טנזניה

סוואהילי היא שפת בנטו (קבוצת שפות באפריקה) המדוברת בקניה וגם טנזניה. סוואהילי מושפעת רבות מערבית ולאחרונה גם מאנגלית. אחת מתכונות השפה היא שההגיה היא יותר ישרה ופשוטה לעומת שפות אחרות.

ניתן ללמוד סוואהילי בקניה או בטנזניה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בסוואהילי עם פרוייקט התנדבותי נוסף בקניה או טנזניה. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחיר עבור קורס השפה בקניה או בטנזניה.

בקניה או בטנזניה תשהה אצל משפחה מארחת מקומית שתעזור לך ללמוד ולהשתפר בשפה במהירות. השיעורים מועברים על ידי מורה מקצועי מקומי ומותאמים לרמה שלך, לתחומי עניין שתבחר ולסגנון למידה מועדף.

תמאזיגת – מרוקו

כמו מרוקו עצמה, השפות המדוברות בה הן מאוד מגוונות. ערבית וצרפתית הם השפות המדוברות בעיקר בערים, אך מחוץ לערים הגדולות ובמדבר תוכל לשמוע יותר תמאזיגת.

תמאזיגת היא שפת הילדים של מרוקו. היא קרובה מאוד לשפות הברבריות המדוברות באלג'יריה, תוניסיה, לוב, איזור הסיווה במצרים ובנוסף בקהילות ברבריות בחלקים של ניז'ר ומאלי. הכתבים העתיקים ביותר בתמאזיגת שנמצאו הם מלפני 2500 שנים.

ניתן ללמוד תמאזיגת במרוקו עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בתמאזיגת עם פרוייקט התנדבותי נוסף במרוקו. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה במרוקו.

מתנדבים הבוחרים להצטרף לפרוייקט נוודים במרוקו לרוב מצטרפים לקורס בתמאזיגת בעיר הבירה רבאט לפני שיוצאים להרפתקה שלהם במדבר.

טווי – גאנה

זו ההזדמנות שלך לחוות את התרבות המרתקת של גאנה וללמוד את שפת הטווי באחד מקורסי השפה שלנו. טווי היא השפה השבטית המדוברת ביותר בגאנה, והיא שפת האם של בערך 6 מיליון גנאים החיים בעיקר בצד הדרומי של המדינה.

ניתן ללמוד טווי בגאנה עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בטווי עם פרוייקט התנדבותי נוסף בגאנה. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בגאנה.

בגאנה, תחיה עם משפחה מארחת מקומית ובכך תוכל ללמוד ולהשתפר במהרה. השיעורים מועברים על ידי מורה מקצועי מקומי ומותאמים במיוחד לרמה האישית שלך, לתחומי עניין שתבחר ולסגנון למידה מועדף.

ויאטנמית – ויאטנם

זו ההזדמנות שלך לחוות את התרבות הויאטנמית המרתקת וללמוד את השפה המקומית באחד מקורסי השפה שלנו. ויאטנמית היא השפה הלאומית הרשמית בויאטנם והיא שפת האם של 86% מהאוכלוסיה.

ניתן ללמוד ויאטנמית בויאטנם עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בויאטנמית עם פרוייקט התנדבותי נוסף בויאטנם. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בויאטנם.

בויאטנם, תשהה אצל משפחה מארחת מקומית שתעזור לך ללמוד ולהשתפר במהרה. השיעורים מועברים על ידי מורה מקצועי מקומי ומותאמים במיוחד לרמה האישית שלך, לתחומי עניין שתבחר ולסגנון למידה מועדף.

וולף – סנגל

אתה מוזמן לקחת קורס וולף בסנגל ולגלות את התרבות העשירה של מדינה מערב אפריקאית זו. אנשי הוולף מהווים שליש מהאוכלוסיה בסנגל והשפה מדוברת על ידי 80% מהאוכלוסיה כולה. למרות שצרפתית היא השפה הרשמית בסנגל, תוכל לשמוע כי וולף מדוברת רבות ואפילו רוב הצעירים כיום יודעים וולף טוב יותר משהם יודעים צרפתית.

ניתן ללמוד וולף בסנגל עם קורסי השפה של Projects Abroad. ניתן לקחת חלק בקורס אינטנסיבי שאורכו החל משבוע.

אפשרות נוספת היא לשלב קורס בוולף עם פרוייקט התנדבותי נוסף בסנגל. המחיר עבור הקורס הוא כתוספת למחיר עבור הפרוייקט העיקרי בו תשתתף.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה בסנגל.

אנו מציעים פרוייקטים התנדבותיים רבים בסנגל כמו עיתונאות, רפואה, זכויות אדם, ועוד. לאחר שבועיים או שלושה בקורס וולף תוכל להשתלב ולתרום הרבה יותר בפרוייקט ההתנדבותי שתבחר. במהלך ההשתתפות בפרוייקט תוכל לתרגל את השפה ולתקשר בקלות יותר עם המקומיים.

מלגשית - מדגסקר

הצטרף לאחד מקורסי השפה שלנו במהלך השהות שלך במדגסקר וכך תלמד יותר על התרבות האפריקאית המרתקת שם. מלגשית היא שפה אפריקאית ייחודית ומקורה בדרום מזרח אסיה, היא מדוברת על ידי 17 מיליון אנשים במדגסקר. מלגשית וצרפתית הם השפות הרשמיות של המדינה, אך מלגשית יותר נפוצה לאורך האי.

תלמד מלגשית עם מורה מקומי שיתחיל מהבסיס. אתה והמורה שלך תחליטו יחד על השעות והתדירות של השיעורים, והם יתמקדו בהבנה, קריאה, דיבור וכתיבה.

במהלך השהות שלך במדגסקר תלון אצל משפחה מארחת מקומית, שם תוכל לתרגל את מה שלמדת במהלך השיעורים וללמוד יותר גם על אורך החיים והתרבות המקומית.

אנו מציעים קורס של 30 שעות לאורך שבועיים, 45 שעות לאורך 3 שבועות או קורס של 60 שעות לאורך 4 שבועות. ניתן גם לשלב שיעורים במלגשית עם פרויקט התנדבותי.

אם ברצונך להתנדב בפרויקט הוראה או טיפול במדגסקר אנו ממליצים לשלב שיעורים במלגשית מאחר והילדים דוברים מלגשית יותר מאשר צרפתית.

לחץ כאן על מנת לראות את המחירים עבור קורס שפה במדגסקר.

קורס שפה אישי ואינטנסיבי:

 • ניתן לבחור בין 15 שעות לאורך שבוע, 30 שעות לאורך שבועיים, 45 שעות לאורך 3 שבועות או 60 שעות לאורך 4 שבועות.
 • ההשתתפות הקורס כוללת לינה (בדרך כלל עם משפחה מארחת), 3 ארוחות ביום, ביטוח נסיעות וביטוח רפואי, הסעות משדה התעופה ובחזרה ותמיכה של הצוות המקומי.
 • השיעורים מותאמים ליכולות ולתחומי העניין שלך.
 • לרוב מועברים אחד- על – אחד
 • כוללים ספרי לימוד
 • אתה בוחר את התאריך בו תרצה להצטרף
 • אתה בוחר את השפה ואת היעד
 • במדינת היעד תהיה חלק מקהילת המתנדבים של Projects Abroad
 • ניתן לראות את המחירים עבור הקורסים כאן.

הקורס האינטנסיבי מתאים במיוחד למי שמעוניין להשתפר באופן משמעותי ביכולות השפה לאורך תקופה קצרה של זמן. ניתן להצטרף לקורסי השפה בכל רמה- בין אם מעולם לא נתקלת בה ובין אם ברשותך ניסיון וידע. באופן כללי הלימודים יתקיימו בימים שני עד שישי, 15 שעות בשבוע. בכך יהיה באפשרותך לעבוד על שיעורי הבית ולבלות עם המשפחה המארחת שלך. תוכל בקלות לתרגל את השפה עם אנשים מקומיים.

ניתן להרשם לקורס השפה על ידי מילוי טופס ההרשמה. עליך לסמן את המדינה אליה אתה מעוניין לנסוע, ואז בפרוייקט לבחור את השפה המבוקשת. לסיוע במילוי טופס ההרשמה ניתן ליצור קשר במספר 1273 007230 (0)44+ או לשלוח מייל לכתובת info@projects-abroad.org.il

בתום הקורס, תוכל לקחת חלק בפרוייקט התנדבותי במדינה שבחרת ולהשתמש בשפה החדשה שרכשת. יש מגוון רחב של פרוייקטים התנדבותיים בתחומים שונים בשבילך לבחור.

יש הבוחרים לקחת חלק בקורס שפה אינטנסיבי על מנת להשתפר בשפה ואז לקחת חלק בפרוייקט בו יש צורך לדעת את השפה המקומית. למשל, לאחר שהשתפרת בצרפתית או ספרדית תוכל להצטרף לפרוייקט עיתונאות בסנגל או פרוייקט רפואה במקסיקו.

כל המשתתפים בקורסי השפה שלנו יקבלו תעודה בתום הקורס!

תוספת של 5, 14, 30 או 60 שעות של קורס שפה:

 • מופעלים כפרוייקט בפני עצמו.
 • השיעורים מועברים לצד פרוייקט התנדבותי נוסף כמו הוראה, טיפול, עיתונאות ועוד.
 • מותאמים באופן אישי ליכולות ולתחומי העניין שלך
 • השיעורים מועברים אחד- על – אחד או בקבוצות קטנות
 • זמני השיעורים גמישים בהתאם ללו"ז של הפרוייקט שלך
 • ניתן לראות את המחירים לקורסי השפה כאן.

קורס שפה זה מתאים במיוחד למי שמעוניין ללמוד שפה חדשה או להשתפר בשפה מוכרת. לוח הזמנים האישי שלך יותאם עם הגעתך למדינת היעד כך ששעות השיעורים יתאימו להתנדבות בפרוייקט שבחרת. אנו ממליצים למי שמעוניין ב60 שעות של קורס לקחת חלק בפרוייקט למשך 12 שבועות לפחות.

חשוב לציין כי קורסי השפה כתוספת אינם מתאפשרים לצד כל הפרוייקטים המוצעים, בעיקר עם פרוייקטים של שימור סביבה. ניתן ליצור קשר על מנת לוודא אילו שילובים מאפשרים.

אם הנך מעוניין להרשם לתוספת של 5, 14, 30 או 60 שעות של קורס שפה, אנא ציין זאת בטופס ההרשמה. לסיוע במילוי טופס ההרשמה ניתן ליצור קשר במספר 1273 007230 (0)44+ או לשלוח מייל לכתובת info@projects-abroad.org.il

התקשרו אלינו
+44 (0) 1273 007230
צור קשר
שלח
Instagram