You are from: United States, Go to our American website. Close

להתנדב בטנזניה עם Projects Abroad

Tanzania Map

טנזניה היא מדינה אטרקטיבית ומרתקת במזרח אפריקה, המתאימה מאוד לפרויקט התנדבותי ולרכישת ניסיון מקצועי. הפרויקטים שלנו בטנזניה מאפשרים לכל מי שמעוניין להתנדב במדינה מתפתחת למצוא את הפרויקט המתאים לו, בין אם מדובר בחופשה קצרה או בתקופת התנדבות ארוכה.

ישנן מגוון רחב של פרויקטים בטנזניה. ניתן להתנדב בפרויקט בניה ולעזור בשיפוץ ובניית כיתות לימוד ומרכזים קהילתיים. אפשרות אחרת היא לעבוד בקליניקה של יולדות ולעזור לנשים לפני ואחרי לידה ואף לסייע לצוות המקצועי בלידות.

איפה אנחנו בטנזניה?

At the top of Mt Kilimanjaro

הפרויקטים שלנו להתנדבות בטנזניה ממוקמים בעיירה מושי ובעיר הצפונית ארושה.

ברוב הפרויקטים בטנזניה מתנדבים לנים אצל משפחה מארחת מקומית. זאת הזדמנות נפלאה ומיוחדת לחוות את אורח החיים והתרבות בטנזניה, באופן שלא מתאפשר במלונות תיירותיים.

מידע כללי על טנזניה

Fishing boat on Zanzibar beach

טנזניה היא מדינה מגוונת וצבעונית בחוף המזרחי של אפריקה. טנזניה היא הבית להר הגבוה ביותר באפריקה, האגם הגדול ביותר, שמורות טבע ענקיות ומאוד של חופים שמיימים. ללא ספק, טנזניה היא יעד מושך ומיוחד, דלת להכרת היבשת האפריקאית.

טנזניה מוכרת כאומה מאז 1964, לאחר שבריטניה העניקה לזנזיבר עצמאות והיא משולבת עם הקולוניה הבריטית שהייתה ידועה כטנגניקה. מסורת שבטית ויותר ממאה שנים של קולוניאליזם יצרו יחד את התרבות הטנזנית המודרנית. למרות שטנזניה היא אחת המדינות הפחות מפותחות בעולם, הכלכלה הולכת ומשתפרת בעשרות שנים האחרונות והיציבות הפוליטית של המדינה יוצרת בסיס לגדילה מתמדת.

שירותי בריאות וחינוך השתפרו גם הם מאז שזכתה טנזניה לעצמאות, ומתנדבים שעובדים בבתי ספר, מרכזי טיפול ומוסדות רפואיים מסייעים רבות להעצמת התפתחות זו.

טיולים ותיירות בטנזניה

Mount Kilimanjaro

מדינה אנרגטית וצבעונית כמו טנזניה מציעה אפשרויות רבות לבילוי בזמן הפנוי. שווה לחקור את השווקים השוקקים, שהם ניתן לקנות בדים מסורתיים, גילופי עץ, ותכשיטים של שבט המסאי.

מושי ממוקמת בין ההרים באיזור הקילימג'רו. העיירה החברותית והשקטה הזו מוקפת בהרים, יערות ועמקים, ובדרך כלל הבסיס ליציאה לפארק הלאומי קילימנג'רו. מושי היא גם אחד המקומות העיקריים בטנזניה לייצור קפה, שם אפשר למצוא את כוס הקפה המושלמת בזמן סיור בחוות ובסביבה.

לעיר יש היסטוריה מרתקת, והיא מעניקה לך את האפשרות לעבוד לצד שבט Chagga. אפשר ללמוד על התרבות, המסורת וחיי היומיום שלהם מקרוב או להשתתף בסיור סביב העיר. אפשר לצאת למסלולי הליכה המגיעים למפלים או לפסגות הרים נמוכים, להנות ממעיינות חמים או לקחת אופניים ולצאת לסיור בכפרים הקרובים, דרך יערות ושדות אורז ירוקים.

טנזניה ידועה כיום כאחד מאתרי הספארי הטובים ביותר בעולם, 25% משטח המדינה הוא שמורות טבע וגנים לאומיים שמורים. להתנדב בטנזניה זאת אפשרות להכיר את העם הטנזני החם והמקבל ולחוות את חיי הפרא של אפריקה.

הבסיס שלנו בעיר ארושה מאפשר לך להיות קרוב לפארק הלאומי סרנגטי והפארק הלאומי, הפחות מפורסם, ארושה, אותם ניתן לבקר בטיול יומי. הפארק הלאומי של הר הקילמנג'רו הוא במרחק שעתיים נסיעה בלבד, לטפס ולהגיע לפסגת ההר הגבוה ביותר באפריקה זה אתגר וחויה מרגשת.

לטייל בטנזניה נהיה קל יותר בשנים האחרונות כאשר כיום ישנם אוטובוסים יחסים יעילים וזולים בין הערים הגדולות. נסיעות רכבת גם מתאפשרות לביקור ערים בין החוף לבין הצד המערבי של המדינה.

פרוייקטים בטנזניה

התקשרו אלינו
+44 (0) 1273 007230
צור קשר
שלח
Instagram